transpiratie adolescenti

Transpiratia

Postata de silviap cu 11 ani in urma.

Buna ziua.Va rog sa ma ajutati spunandu-mi daca este normal ca un adolescent (18 ani)sa transpire frecvent,aceasta transpiratie ac***a un miros acid.Nu stiu daca este important insa pot sa va spun ca a facut inot de performanta 9 ani-pana in urma cu 1an si jumatate-iar de atunci joaca baschet in fiecare zi cam 2 ore.Multumesc pentru raspuns

Raspunsuri (2)

rbc

acum 11 ani

buna ziua !

as dori sa va transmit niste informatii in legatura cu aceasta problema;putem discuta pe adresa [email protected].

eva40

acum 11 ani

ati rezolvat problema cu rbc? Daca nu,va rog sa ma contactati
cu respect
Farcas Eva
Terapeut naturist,nutritionist
Specialist medicina quantica
***@yahoo.com
www.***.ro