Transpiratie abundenta

Transpiratia

Postata de Boxec cu 11 ani in urma.

De aproximativ 3 saptamani am remarcat faptul ca transpir foarte mult in zona fundului, desi in rest nu sunt ud deloc, spre exemplu in zona subratului nu am nicio problema, ma dau cu deodorant si nu transpir aproape deloc, insa dupa ce stau undeva jos mai mult de 30 de minute simt cum transpir si nu stiu cum as putea sa opresc asta. Am 17 ani, 1,71 si 60 de kg.

Raspunsuri (4)

victoras

acum 11 ani

Da o adresa e-mail sau sms la tel 0766-747-284 si iti voi da citeva tip-uri.

Boxec

acum 11 ani

[email protected] , mersi frumos.

Sorin

acum 11 ani

Salut Victoras. Si eu am aceeasi problema. Am observat asta in urma cu 2 luni. Se intampla si cand stau degeaba dar mai ales cand am emotii sau ceva de gen. Este chiar ciudat si penibil ! Adresa mea de e-mail este [email protected]. Astept raspunsul tau. Multumesc.

andrei

acum 11 ani

am si eu o intrebare, imi miroase urat pantalonii la fund indiferent ce ar fi blugi sau trening sau pantaloni scurti de ceva vreme sa fie de la transpiratie?