transpiratie abundenta

Transpiratia

Postata de nykola24 cu 12 ani in urma.

transpir foarte mult sub brat chiar daca e frig sau cald afara ce pot sa fac sa scap de reanspiratie va rog sa ma ajutati

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

pentru mai multe informatii despre transpiratia excesiva puteti citi cateva articole de pe acest site pe care ne scrieti, cum ar fi si acesta: //sfatulmedicului.ro/Transpiratia/hiperhidroza-transpiratia-excesiva_1412

va urez o seara buna

nykola24

acum 12 ani

merci m_ai face foarte fericita daca m-ai putea ajuta sa scap de asta