Transpiratia

Postata de Cleve cu 9 ani in urma.

Buna ziua!Am o mare problema!ma confrunt cu transpiratia in exces!folosierea deodorantelor e in zadar!Va rog sa mi dati un sfat

Raspunsuri (4)

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.Va recomand consumul de ceai de salvie si cretisoara cate 2-3 cani pe zi.Extern se pot face bai locale cu frunze de nuc si scoarta de stejar.

DianaI

acum 9 ani

Poti incerca sa faci o baie calda in care sa pui un plic de bicarbonat de sodiu. Dupa ce ai terminat baie aplica pe zonele cu probleme putin bicarbonat. Are efect racoritor si neutralizeaza mirosurile neplacute.

SonyMarika

acum 9 ani

Fa-ti analizele in special cele pt tiroida

Luciano

acum 9 ani

Bicarbonatul de sodiu e rege. Foloseste-l pe post de deodorant si nu o sa mai ai probleme cu mirosurile. Merge si in pantofi.