Transpiratia

Postata de Laurentiu1993 cu 11 ani in urma.

As incepe cu urmatoarele intrebari.... nush de ce transpirr foarte tare... nu conteaza ca`i vara iarna.... in in palme transpir... si la zona fundului... mi se uda pantaloni ff rpd in fund... si mi se pare foarte ciudat...:|

Raspunsuri (8)

Buna

acum 11 ani

Te poate ajuta un remediu homeopatic. Cumpara Calcarea carbonica CH15 de la o farmacie homeopata (6 lei) si p***acate o granula din 3 in 3 zile, in total de 5 ori si vezi ce se intampla. In general ajuta caci usuca excesul de umiditate de la care se trag aceste simptome.
Nu ai spus insa ce fel de constitutie, varsta ai...

Laurentiu1993

acum 11 ani

19ani... 1.77m...78kg... si am uitat sa mai precizez,,, k si tenul in general fruntea o simt asa uleioasa...iar transpiratia este frecventa... nu conteaza ca`i frig.. sau cald afara... transpir foarte tare...

Laurentiu1993

acum 11 ani

si de 3 saptamani am fost diagnosticat cu o forma foarte usoara de tbc.. mai pe scurt am facut "apa la plamanu drept.. 1.8l " dar transpiratia este de vreo 1 an.. cu mult timp inainte sa aflu k am aceasta forba usoara de TBC...:|

pai

acum 11 ani

pai de ce nu spui de la inceput ??? Transpiratia asta e un simptom clar de TBC care apare des inainte de a se depista TBC-ul...

Laurentiu1993

acum 11 ani

poi eu transpir in acest fel dinainte de avea TBC cu cel putin 1 an inainte de a afla k am TBC... si tin sa cred k esti din doar din cauza TBC-lui:|

ion vasile

acum 10 ani

yraspir foarte mult la nivelul palmelor si picioarelor

ion vasile

acum 10 ani

traspir foarte mult la nivelul palmelor si picioarelor

Marian

acum 10 ani

Poti sa incerci crema senzitiva de la perspi-guard pentru fata,maini si zone sensibile.O gasesti pe www.perspi-guard.ro