Transpiratia

Postata de nina60 cu 11 ani in urma.

DIN ACEASTA VARA TRANSPIR ABUNDENT PE JUMATATE DE CAP RESPECTIV PE PARTEA STANGA, SI PE DREAPTA NU TRANSPIR DELOC!!!POATE CINEVA SA MA AJUTE CU UN RASPUNS? ?VA ROG!! MULTUMESC!!

Raspunsuri (1)

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna,
Problema se poate rezolva prin homeopatie. Incercati sa gasiti un medic homeopat bun.
Homeopatia rezolva multe probleme de sanatate, asa cum s-a intamplat si cu familia mea, dar foarte important este medicul homeopat.