transpiratia la copii

Transpiratia

Postata de gangulita cu 11 ani in urma.

am o fetita de 11 ani si are un miros foarte urat de transpiratie ,miroase a ceapa

Raspunsuri (2)

victoras

acum 11 ani

Fetita ta e la debutul unei noi etape,cea de puber,cind in organism au loc transformari hormonale.Nu cred ca trebuie sa iti faci probleme pt. ca ele se vor rezolva pe masura ce dezechilibrele vor lua sfirsit.O vizita la dermatolog nu ar strica totusi.La farmaciile naturiste exista tratamente cu salvie contra transpiratiei.Sanatate!!!

gangulita

acum 11 ani

multumesc mult pentru raspuns o sa tin cont de sfat,o zi buna.