transpiratia la copii

Transpiratia

Postata de simona412 cu 12 ani in urma.

Buna .Am o fetita de 6ani si jumatate,cam 1,10cm si 23kg.De ceva timp a inceput sa miroase a transpiratie la fel ca un adult.E ceva normal sau trebuie sa consult vre-un specialist,si care ar fi indicat.Daca cineva stie sa-mi spuna ii multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Din cate stiu acest lucru ar trebui sa se intample dupa varsta de 10 ani. Va sfatuiesc sa consultati cat de curand un medic endocrinolog, sa nu fie vorba despre o pubertate precoce sau alta problema de ordin hormonal.

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

dupa cum zice si Iuli, ar trebui sa consultati un medic endocrinolog (eventual cu trimitere de la medicul de familie).

va urez o zi buna