Transpirație execsiva in somn si cand mananaca , 7 luni jumătate ?

Transpiratia

Postata de Utilizator11555060039 cu 5 ani in urma.

Buna ziua. Fetia mea transpira foarte tare cand mananca dar si in timpul somnului . Ar trebui sa ma ingrijorez? Ea are si alergie la proteina din lapte dar mai suspectez si la alte alimente. La lapte suntem pe regim. Poate fi alergia cauza transpirație?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Alergiile/factorii-declansatori-simptomele-si-tratamentul-alergiilor_17067