Transpir si vara si iarna

Transpiratia

Postata de Any&Bea cu 13 ani in urma.

In urma socului survenit dupa pierderea tatalui meu in anul 2000 am ajuns sa ma imbrac doar in culori inchise! Transpir excesiv la axila ,mi se uda bluza pana la buric(fara exagerare).Stau pe scaun si simt cum imi picura sudoarea.Suntcacdru medical si lucrand cu oameni am un complex de inferioritate.......nu mai stiu cum sa maschez transpiratia....dar tot se observa.Folosesc antiperspirante,ma ajuta doar ca nu imi miroase sudoarea,in rest ,zero. Chiar nu exista nici un remediu mai putin costisitor?Multumesc.

Raspunsuri (1)

anutzamihaescu

acum 13 ani

Buna imi pare rau sa aud de pierderea tatului tau condoleante. Sfatul meu este sa mergi la un medic specialist ptr cateva investigatii sanatate multa!!!