transpir numai in zona pieptului

Transpiratia

Postata de carmen34b cu 13 ani in urma.

Buna ziua,

Am si eu o problema..de ceva vreme(nu in fiecare seara) ma trezesc cu zona pieptului(deasupra sanilor) umeda (nu f uda)..M-am gandit ca ar putea fi prea cald in camera ,sau pilota prea calduroasa,dar nu stiu ce sa cred.

Folosesc lapte de corp dupa fiecare baie si ma gandesc ca poate din cauza caldurii de sub pilota,se dizolva laptele.Nu fumez,nu beau,nu consum cafea seara,nu fol medicamente.F rar Persen ,pt ca sunt f emotiva.Credeti ca acest medicament ar putea provoca acest lucru?Mentionez ca am avut niste mici noduli tiroidieni acum cativa ani,dar care au disparut intre timp,potrivit ultimei echografii.Astept raspunsuri.Multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

sb

acum 10 ani

si eu la fel,cred ca ,neputand elimina tox. pe subbrat elimina pe unde gaseste mai aproape.Da-te cu deo si acolo dupa ce te ai sters cu serv umed