transpir mult

Transpiratia

Postata de daniella12 cu 12 ani in urma.

buna ziua ma numesc daniela si am 13 anii si transpir foarte mult sub brat imi transpira mainei el si picioarele si nu stiu ce as putea face ?stiti ceva natural ce am acasa prin bucatrie?sa ma ajute?va multumesc si va rog ajutati-ma!!!!!!!!!!!

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Da, bicarbonat de sodiu. Te speli in zona respectiva, dai cu bicarbonat de sodiu (gasesti la farmacie e 5 lei plicul cred) si apoi cu deodorant (de preferat stick + aerosol). De cate ori e nevoie, repeti operatiunea.

angela codre

acum 12 ani

scrie-mi pe [email protected] si iti spun ce am folosit eu.Cu succes

victoras

acum 12 ani

Tratamente naturiste ai facut?Suna-ma la 0766-747.284 si am sa iti spun ca am folosit si eu.Cu succes !!!Este accesibil,eficient si fara reactii adverse.