transpir la frig

Transpiratia

Postata de maria-mirela81135 cu 12 ani in urma.

Am si eu o problema.
Transpir foarte mult la subrat dar cand este frig afara. Desi multe persoane nu suporta caldura si transpira la temperaturi ridicate , la mine este invers. Cand este cald afara, chiar si 40 grade , mie imi este bine, dar cand se lasa racoare, chiar si acum , din septembrie, incep sa transpir la subrat foarte tare. Problema este ca mai si miroase urat. Am facut niste analize, probleme cu tiroida nu am. Nu stiu ce sa mai fac . Sa fie o problema cu circulatia sangelui? Am piciorele si mainile reci, beau apa, cam 1.5 l pe zi. Va rog , poate aveti vreo solutie si pentru mine ca este o situatie foarte urata si jenanta cu care ma confrunt dintotdeauna.

Raspunsuri (7)

victoras

acum 12 ani

Te rog sa ma suni si iti voi spune ce am folosit,cu succes eu.Tel.0766-747-284.

maria-mirela81135

acum 12 ani

Buna ziua,

O intrebare pentru ceea ce am discutat la telefon. Ce este mai bine sa iau capsule cu pulbere sau capsule ulei ? Au acelasi efect?

victoras

acum 12 ani

Da. Au acelasi efect.Am folosit ambele produse,si asta pt. ca nu am gasit pulberea ca sa continui tratamentul.Deci e o.k.

diana

acum 12 ani

si eu am aceeasi problema,vara suport dar cand este frig transpir foarte mult si imi este foarte frig...poti sa scrii ce ai folosit? pls....

maria-mirela81135

acum 12 ani

dar totusi, un medic poate ne raspunde si noua. Doar este un site pe care medicii dau sfaturi .

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Victoras

acum 12 ani

Oare de ce nici un medic, chiar cu competente in medicina naturista nu a scris despre acest remediu//!!! Ma indoiesc ca ar fi lipsa de timp.Hello!!!! Apelati cu incredere la acest tip de tratament.Este MEDICINA de care s-au folosit bunicii nostrii!!!Cititi despre ABRAZIA glandei sudoripare sau despre injectii cu toxina botulinica si spuneti-mi: VA TENTEAZA ASA CEVA???? EU CRED CA NU.Nu vedeti ca tot mai multa lume se intoarce la vechile metode de tratament???Leacuri BABESTI dar de EFECT!!!!!