transpir la cap sila fata

Transpiratia

Postata de VICTORIA9 cu 11 ani in urma.

de cetanspir mereu la cap si de dimineata m-am sculat si pleoapele umflate

Raspunsuri (2)

victoras

acum 11 ani

Lasa-mi o adresa e-mail la 0766-747-284 sau suna-ma si iti voi da citeva sfaturi.Ce virsta ai?Poate fi o problema hormonala.

Masca Valer

acum 10 ani

Ma trezesc dimineata cu fata umflata. Cant transpir de obicei in zona capului si a gatului. care ar fi cauza? Va multumesc.