Transpir in timpul somnului abundent

Transpiratia

Postata de ady_claudio cu 10 ani in urma.

Ma numesc Claudiu si am o mare problema am temperatura camerei 20 21 de grade celsius si ma invelesc cu o plapuma subtire si transpir continu si mai mereu ma trezesc cu hainele ude fiind pijamalele!eu am avut o interventie la inima in urma cu 14 ani pentru "o gaura in inima" nu stiu in termeni de medicina cum se traduce!as dori foarte mult un ajutor un sfat si ce trebuie sa fac!va multumesc mult daca se poate un raspuns

Raspunsuri (2)

buna

acum 10 ani

aici numai homeopatia poate ajuta. Scrieti-mi un email pe yahoo la zanebu_ne (insa eliminati liniuta din nume).

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 10 ani

Buna ziua,

Dle Claudiu, inteleg ca va este greu, sunteti speriat de aceste simptome!
De cat timp vi se intampla sa aveti aceste transpiratii abundente?

Va recomand sa mergeti la o clinica, spital pentru un consult medical. Cu cat mai repede - cu atat mai bine, va lamuriti care este cauza si mai ales, cum va puteti trata.

Cu bine,
Psih. Roxana Pătrașcu

Telefon: 0721. 349.765
Site: http://www.psihoutil.ro/