Transpir din senin, chiar si iarna pe frig, in special la cap

Transpiratia

Postata de Mihaela39546318 cu 11 ani in urma.

De ce transpir si iarna la cap?

Raspunsuri (1)

Buna

acum 11 ani

Buna,

asta este o problema mai delicata la care medicina clasica nu te poate ajuta caci nu exista medicamente pt. asa ceva si chiar daca ar existat ar fi inutile. Exista insa alte forme de medicina care pot ajuta eficient. Scrie-mi un email la ***@yahoo.com