transpir abundent si are miros neplacut transpiratia?

Transpiratia

Postata de eliza34 cu 6 ani in urma.

buna seara de ceva timp am observat ca transpir abundent iar transpiratia are un miros neplacut.Mentionez ca m 58 de kg pana acum o luna am avut 55 si 162 cm,Am incercat tot felul de deodorante dar fara niciun efect.Spuneti-mi va rog ce ar trebui sa fac MULTUMESC!!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Transpiratia/transpiratia-excesiva-semn-al-unor-afectiuni-grave_16047