Transipatie abundenta

Transpiratia

Postata de diana_daraban cu 11 ani in urma.

Buna,
Am 33 de ani si transipr tot timpul si diminetata am ploapele inflate si ochi rosi este normal???

Raspunsuri (4)

elena

acum 11 ani

cel mai bun sfat este sa te duci la medic pentru a fi mai sigura ce este

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa efectuati o evaluare clinico-biologica amanuntita in care sa fie incusa si cea endocrinologica, renala, etc.

victoras

acum 11 ani

Folositi cu incredere ceai de salvie sau capsule.Dupa parerea mea este o problema hormonala.Lasati o adresa e-mail la 0766-747-284 si va voi scrie cite ceva despre asta.Pina atunci va doresc doar sanatate !!!

rbc

acum 11 ani

buna ziua !

as dori sa va transmit niste informatii in legatura cu aceasta problema;putem discuta pe adresa [email protected].