senzatie ciudata

Transpiratia

Postata de Mariusss89s cu 10 ani in urma.

am si eu o intrebare , este cam jenant dar sper sa ma ajutati am o senzatie de scaun din cand in cand si nu este finalizata adica nu pot face , ma doare abdomenul uneori si spatele si nu prea pot sa mai stau des in scaun. deoarece transpir des si produce miros neplacut , si mie frica sa nu produca un miros sa ii afecteze si pe cei din jur si ce tratament pot lua ?

Raspunsuri (3)

Diana

acum 10 ani

aceleasi simptome le-am avut si eu in trecut.. cu stari de greata si voma.. am facut analize.. printre care si copro..si au iesit viermi intestinali..

singurul tratament care m-a "salvat" de aceste probleme a fost cel pe baza de nuca neagra, pelin si cuisoare..

ti-l recomand!

Mandru Gianina

acum 10 ani

de unde se pot lua aceste suplimente? se gasesc in Romania?

ina

acum 10 ani

pai luati tratament fara sa stiti ce aveti? daca este o rana pe colon luati asa la intamplare? si daca miroase ce ? doar nu mergeti decat la wc si la wc miroase a excremente asa cum este normal.