Imi transpira picioarele excesiv de la genunchi in jos

Transpiratia

Postata de s3dativ cu 9 ani in urma.

Nu ati putea sa imi dati un sfat in legatura cu transpiratia aceasta...
Mentionez ca lucrez 8 ore in picioare ...am 1.78 si 63 kg ..sunt slab.
Transpiratia aceasta o am doar cand dorm..de la genunchi in jos sunt ud leoarca ..ma trezesc cum simt disconfortul , se intampla deja de o saptamana...
Care ar putea fi cauza ...
a da si am si 2 masele umflate ... dar nu iau antibiotice doar algocalmin si imi trece durerea..pe urma mi se lasa ..

Raspunsuri (2)

Tony

acum 8 ani

Am si eu aceeiasi problema consumi marijuana hașiș sau etnobotanice ?

Tony

acum 8 ani

Am aceeași problema ai fumat sau fumezi etnobotanice sau marijuana ?