ce tratament exista contra transpiratiei?

Transpiratia

Postata de MembruMobileApp1507028000 cu 6 ani in urma.

la cel mai mic efort,ex : de la urcatul scarilor si pana la o activitate sportiva ,transpir f. tare mai ales in zona spatelui si a mijlocului.
Chiar daca ma sterg ,transpiratia revine,pielea este f rece si racesc imediat.
Am facut radiografii la plamani,test de efort si e ok .
MULTUMESC !

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Transpiratia/hiperhidroza-transpiratia-excesiva_1412