buna

Transpiratia

Postata de gabriela gabry cu 9 ani in urma.

ma numesc gabriela si am o problema transpir foarte mult la subrat si am folosit tot felul de deodorante si spray si pastile si ceaiuri dar nu stiu ce sa mai fac k nu imi ajuta cu nimic nu e o transpiratie urat mirositoaqre dar ma umezesc fff tare si asta ma deranjeaza ff mult vas fi recunoscatoare daca mi ati da o solutie
multumesc

Raspunsuri (1)

Adrian

acum 9 ani

Buna ziua, pentru problema dvs va recomand produsul Aloe Ever-Shield Deodorant. Este foarte ieftin iar efectul se va vedea intr-un interval scurt de timp. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la adresa [email protected]