Buna ziua

Transpiratia

Postata de Eugica1 cu 11 ani in urma.

Buna ziua , am nevoie de sfatul unui medic! Am 16 ani , De aproape 3 ani transpir in fiecare zi. Ma spal si dimineata si seara, folosesc antiperspirant , dar nimic nu ma ajuta. Nu inteleg de la ce este. Deja m-am saturat sa suport aceasta, multe haine nu le pot imbraca , mereu sunt incordata ca mii jena ca voi ridica un brat . Apropo nu miroase urit , deoarece folosesc in fiece zi antiperspirant si deodorant. Va rog mult sa ma ajutati. Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Mihaela Didan

acum 11 ani

http://***.ro/articol/Igiena_corporala/Cosmetice/Antiperspirant__Sanctum-533.html incearca asta! Si eu am aceeasi problema si de jumatate de an folosesc doar deodorantul Sanctum!