buna ziua

Transpiratia

Postata de marianoleopardo cu 12 ani in urma.

Buna ziua ,ma numesc marian ghita si daca se poate sa ma ajutati cu o probleba Mama mea are 67 de ani transpira foarte abundent face tempetatura si dupa o ia cu friguri ,a facut toate analizele ,de la A la Z si nu stie ce are numai vizita ginecologica nu a facut,ma puteti ajuta cu un raspus? da ca se poate VA MULTUMESC

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ati mers la un medic specialist in boli infectioase? ce temperatura indica termometrul ? prezinta si alte fenomene asociate?s-a recomandat tratament antipiretic si nu a dat rezultat?

marianoleopardo

acum 12 ani

temperatura este 38-39, fenomene asociate da .are dureri de picioare ,,,a luat atibiotc si nu a dat rezultate . dac ma puteti ajuta va MULTUMESC DIN SUFLET