Bună ziua!?

Transpiratia

Postata de Utilizator11599646578 cu 3 ani in urma.

Transpir doar pe partea stânga câteodată și simt ca niște burburuci care se plimbă și apoi transpir

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Frumusete-si-intretinere/transpiratia-excesiva-cauze-implicatii-si-tratament_15359

Utilizator11599646578

acum 3 ani

mulțumesc frumos!