Am nevoie de ajutor!

Transpiratia

Postata de Ssimoo cu 9 ani in urma.

Buna sunt tare nelinistita am un copil de 1 an jumate si de cand sa nascut transpira ff tare cand doarme indiferent daca nu e foarte cald , ii dau haine doar de bumbac nu stiu ce sa mai fac.Va rog ajutatima!

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 9 ani

Temperatura i-ati luat-o? Daca nu ii trece intr-o zi il puteti duce la un pediatru sa-l vada.Dar sa stiti ca s-ar putea sa nu aiba nimic, nepotelul meu la fel avea tot felul de simptome, transpira si multe altele, pana la urma la plimbat pe la medici, medicii declarandu-l perfect sanatos.E o grija foarte mare si teama specifica a parintilor, care mi se pare buna intr-un fel, dar nu trebuie exagerata.

Ssimoo

acum 9 ani

Va multumesc pentru raspuns , temperatura e normala undeva la 36.5 .El este asa de cand sa nascut si are un an jumate.Imi fac griji pt ca am citit ca ar putea avea probleme de respiratie.O sa consult si pediatru .Multumesc