adison

Transpiratia

Postata de Viorel98 cu 14 ani in urma.

La ce grad de invaliditate as fi incadrat daca as iesi in pensie de boala cu boala adison,din cauza T.B.C.-ului la suprarenale.Si daca se gasesc alte medicamente pe baza naturiste in loc de prednison si astonin pe care le iau zilnic.Va multumesc.

Raspunsuri (1)

floryny

acum 14 ani

Boala adison este o boala endocrina rara, care consta intr-o deficienta hormonala. Incearca sa mergi la un cabinet naturist.