stare de voma, diaree

Toxiinfectii alimentare

Postata de onestepfwd cu 13 ani in urma.

Buna ziua! De aprox 3 saptamani prezint urmatoarele simptome:

- stare de oboseala foarte acuta
-stare de voma in permananta
-diaree
-dureri de cap (in 1a perioada)
-stare de confuzie si depresie generala

Multumesc anticipat, ce ar putea fi?

Raspunsuri (5)

kasho

acum 13 ani

Ar putea fi o criza acuta de bila ( fiere) sau probleme digestive, cel mai sigur consultati un gastro-enterolog

Constantin

acum 13 ani

Solutii naturiste gasiti pe eco-logica.ro

onestepfwd

acum 13 ani

Multumesc kasho si Constantin, am sa va urmez sfaturile. Multumesc mult!

mihaela

acum 9 ani

Buna! Ma confrunt cu aceleasi probleme si nu mai stiu ce sa fac . Cum ai reusit sa te pui pe picioare, sa te simti mai bine?

@ncaioana

acum 8 ani

Buna tuturor!!!As dori si eu un sfat,. De 2 luni am dureri de cap , durerea incepe din fata si se transmite in spate la ceafa....Am fost la doctor de 2 ori, primul a spus ca sunt stresata si ca am nevoie de relaxare cea ce nu cred ca durerea e permanenta.Cel de-al doilea a spus ca nu pare sa fie ceva grav poate fi de la mancare din caza ca nu beau apa multa si a mai spus sa nu m.ai fumez. Da Intradevar de 6 zile nu m.ai fumez si durerea estr prezenta dar nu ca inainte. Poate cineva sa isi spuna parerea? ??