Va rog ajutati-ma cu un raspuns!!

Tiroida

Postata de MembruMobileApp1496257938 cu 6 ani in urma.

Buna seara!!Am o fetita de 9 ani..Problema e ca acuma 2 luni cantarea 42 kg,iar acuma 49..
Tin sa precizez ca dulciuri nu mai mananca...mancare cat mai sanatoasa..
Plange inima in mine cand o vad asa...
Va multumesc mult!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Obezitatea-la-copii/obezitatea-la-copii_265