Timpanoplastie?

Timpan perforat

Postata de Maria13 cu un an in urma.

Buna ziua! Timpanul meu este spart si mi s-a spus la orl ca trebuie sa imi faca timpanoplastie. Aveti recomandari de doctori buni in zona Hunedoara/Cluj/Timisoara sau imprejurari? Multumesc!

Raspunsuri (1)

Bianca Beldiman

acum un an

Ce simptome ai avut, si eu am fost la un control si mii s-a spus ca am timpanul perforat/spart, cât te-a costat operația, intreb pt că nu locuiesc in Ro.