Buna! În urma cu 3 ani mi s-a spart timpanul ?

Timpan perforat

Postata de MembruMobileAppduradaniel211 cu 6 ani in urma.

Buna! În urma cu 3 ani mi s-a spart timpanul la urechea stanga si am fost la medic acesta mi-a recomandat o operatie, însa nu m-am dus. Între timp, dupa 3 ani aud un zgomot de ceva timp si la urechea dreapta. Credeți ca mai pot sa fac operatia la urechea stanga sau este prea tarziu deoarece nu mai aud deloc cu aceasta (nu am mai fost la control de 3 ani)?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-auz/tulburarile-de-auz_11657