De ce imi pocnește genunchiul ?

test2

Postata de Ionutddd cu 3 ani in urma.

Acum 4 zile m-am înțepat cu 2 spini în pulpa piciorului, deasupra la genunchi stâng , m-a durut de moarte după vreo zi, mi s-a umflat și piciorul, dar acum s a desumflat și nu mai ma doare, doar locul unde m am înțepat, cred ca mi au rămas spini acolo, faza mai napsa e ca îmi pocnește piciorul când merg, și ma sperie, ajutati ma și pe mine cu un sfat va rog ca sunt și în Anglia și nu ma pricep pe aici sa ma duc la doctor....

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Afectiunile-genunchiului/afectiunile-genunchiului_1624