Mi se înmoaie redepe ce sa fac?

test

Postata de Utilizator11606171814 cu 3 ani in urma.

Saptamana trecuta am fost la prietena mea . După ce ajunsesem la ea am început să ne sărutăm și mi se ridicase după așteptam să se facă mai noapte pentru ca trebuia să așteptăm se culce părintii ei. După am încercat sa-mi pun prezervativul și mi se inp***ase penisul și nu mai aveam cum să o satisfac. Țin să spun că mă si masturbez in fiecare zi cam de două ori aproape. Și inainte de a merge la ea mă masturbasem. Și acasă e la fel dupa ce mi se ridică nu ține mult și mi se înmoaie

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/remedii-naturale-pentru-impotenta_10615