Intarzierea menstruatiei dupa cezariana?

test

Postata de Utilizator11604919387 cu 3 ani in urma.

Buna ziua. Acum un an am nascut prin cezariana . Dupa 6 luni am avut menstruatie neregulata.. asa am avut mereu doar ca la ultima menstruatie a durat 10zile abundenta . Stiind ca e neregulata am asteptat 10 zile dupa cele 28 de zile.. acum sunt 42 de zile (adica aprox. 2 sapt )mentionez ca nu am avut contact sexual neprotejat

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/11-factori-neobisnuiti-care-cauzeaza-tulburari-menstruale_13491