Dureri maini si picioare?

test

Postata de Utilizator11613081847 cu 3 ani in urma.

Buna ziua, am 22 de ani si aproximativ de 5 ani am dureri la maini de la coate in jos si la picioare de la genunchi in jos, practic simt ca si cum m ar durea oasele. Nu am fost niciodata sa fac analize sa vad de la ce ar putea fi.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Afectiunile-gleznei-si-piciorului/care-sunt-cauzele-durerilor-de-picioarei_17445

RP

acum 10 luni

Ați descoperit cauza durerilor? Și eu am astfel de dureri…