Ce se întâmpla dacă bei zi de zi o cantitate mica de antigel/ etilenglicol?

test Depresie nevrotica Depresie majora Depresie Blastomicoza Ateroscleroza arterelor renale Antecedente familiale de infarct miocardic Angiomiolipom renal Anevrism cerebral Alergii Afectiune hepatica alcoolica Afectiunea 24 de ore fara somn Aderentele abdominale
+10
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator11625827439 cu 2 ani in urma.

Inconștient am băut in câteva seri in jur de 20ml de antigel. Se poate dezvolta/debuta vreo boala?
P.s. Am și depresii din păcate….

Raspunsuri (2)

Ioana

acum 11 luni

Buna ziua , ce simptome a ți avut după ce a ți băut antigel , a ți ajuns la spital?mie mi a sărit antigel accidental in gura și în ochi . M am clătit cu apa dar nu am ajuns inca la spital dar sunt speriata . aștept răspunsul dumneavoastră

Utilizator11640329992

acum 8 luni

Buna ziua! Ioana ai facut ceva pana la urma in legatura cu asta? Esti ok?