ma puteti ajuta cu un raspuns?

Test tiroida Cancer tiroidian Boli tiroidiene

Postata de MembruMobileApp1511801969 cu 6 ani in urma.

Test calcitonina nou

Buna ziua, as dori o parere asupra urmatoarelor rezultate obtinute la analizele indicate de medicul endocrinolog, mentionez ca am un nodul lobar stang. TSH 0.84 uUI/ml valorile de referinta fiind 0.27-4.2 uUI/ml, FT4 1.18 ng/dl valoarea de referinta 0.85-1.85 ng/dl, anticorpi TPO

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.