paralizie de 3 ani

Terapii complementare

Postata de Renate2120157 cu 12 ani in urma.

buna . soacra mea e paralizata de 3 ani pe partea stinga ,ce tratament ar putea face sa isi mai revina

Raspunsuri (4)

Mihaela22120678

acum 12 ani

din ce cauza e paralizata? a facut accident vascular cerebral?
daca e urmare a unui accident vascular cerebral, nu se mai recupereaza dupa un an, cu cat a recuperat cu atat ramane; trebuie doar mentinuta mobilitatea articulara si trebuie evitate escarele

Renate2120157

acum 12 ani

MULTUMESC PT RASPUNS ,
PARALIZIA ESTE IN URMA UNUI ATAC CEREBRAL IN URMA CU 3 ANI ,CARE A FOST INTR-O FORMA MAI USOARA DUPA 3 LUNI A RECIDIVAT .
ACTUALMENTE ESTE MOBILIZATA LA PAT SI NU SE MAI POATE AJUTA DE LOC DE MINA SI PICIORUL STING .

Mihaela22120678

acum 12 ani

Nu mai are sanse de recuperare, trebuie doar sa mentina mobilitatea articulara si sa evite aparitie escarelor.

CarmenG

acum 12 ani

Incercati medicina cuantica.