ma trezesc dimineata cu durere de cap care persista toata ziua dar cu o intensitate mai mica ?

Terapii complementare

Postata de MembruMobileApp150330210426101 cu 6 ani in urma.

am 48 ani si da sunt supraponderala am 1,62 inaltime si 110 kg ,am insuficienta venoasa pe piciorul drept

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/tipurile-de-cefalee_7146