kinetoterapie

Terapii complementare

Postata de nicoleta475 cu 14 ani in urma.

Buna. Am un baietel de 10 ani, a fost operat de curand la picioru drept si trebuie sa faca kinetoterapie. As dori daca se poate sa imi recomande cineva o clinica de kinetoterapie? Va multumesc!

Raspunsuri (3)

nicoleta475

acum 14 ani

Buna. Am un baietel de 10 ani, a fost operat de curand la picioru drept si trebuie sa faca kinetoterapie. As dori daca se poate sa imi recomande cineva o clinica de kinetoterapie? Va multumesc!

geta

acum 14 ani

in ce oras?

Nico

acum 8 ani

din ce oras sunteti ?