GEROVITAL H3 , drajeuri

Terapii complementare

Postata de Constanta7 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!
Ma numesc Constanta Soare,am 43 de ani si de 7 ani am Sclerodermie Sistemica. As vrea sa incerc si eu acest medicament,dar nu stiu cum este corect in cazul meu. Va rog frumos daca ma puteti ajuta cu un sfat. Va multumesc si va doresc o zi buna!

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Pe baza evidentei d-vs cu acasta boala cu care sunteti in evidenta medicului de familie acesta va poate si prescrie si eventual indruma mai operativ Sanatate