Este indicat sa faci acasa clisma?

Terapii complementare

Postata de Cornelia_Enache cu 12 ani in urma.

Am citit multe articole in legatura cu clisma. Credeti ca procedura este indicata a fi facuta acasa? Ce parere aveti despre clisma cu cafea? Multumesc de raspuns.

Raspunsuri (1)

TataNicu

acum 12 ani

Poti sa faci clisma acasa, important este de ce o faci. Poti sa o faci si cu ceai sau cu sapun, depinde de tine si daca ai vreo afectiune. Poti sa o faci si la hotel sau sau la spa, dar... depinde de ... cum suneam mai inainte.