DE CE ??

Terapii complementare

Postata de sandor93852 cu 13 ani in urma.

Stimati Domni!

Va multumesc pentru toate raspunsurile primite si va intreb:nu este ciudat faptul ca nici un medic nu posteaza nici un fel de comentariu,nici pro nici contra?Suntem de fapt la "SFATUL MEDICULUI",Nu?

Raspunsuri (2)

onix

acum 13 ani

Buna sandor,

Si eu am postat o intrebare acum ceva timp si am primit raspuns de la 4 specialisti (psihologi) diferiti..
Tu nu ai primit raspuns intrebarilor tale?

sandor93852

acum 13 ani

Buna Onix,

Eu nu am primit nici un raspuns de la vreun cadru medical,psihologii nu intra in categoria medicilor dar as fi curios sa stiu care e parerea lor.