ce ma sfatuiti

Terapii complementare

Postata de mihaela1276 cu 13 ani in urma.

b.mihaela.am un baietel de 10 ani care are penisul si acum cat l a avut la nastere.pana acum cateva luni nu se decalota dar nu l am operat pt ca mi a fost frica.acum se decaloteaza dar ma sperie ca nu se dezvolta.va rog dati mi un sfat pe adresa [email protected] multumesc.

Raspunsuri (2)

Ioan

acum 13 ani

Marimea nu conteaza

madalina

acum 13 ani

luati legatura cat mai repede cu un medic endocrinolog pediatru