necesita interventie chirurgicala?

Tendinita

Postata de Utilizator21643785391 cu 2 ani in urma.

Buna ziua ma numesc Georgiana am 45 ani acum o luna si jumatate am fost diagnosticata cu tendinita mana stanga deget mijlociu Am purtat aparat gipsat 30 zile Mana este la fel de umflata dureroasa si a aparut si un scartait iar degetul nu il pot indoi Va rog un sfat cum sa procedez daca este nevoie de interventie chirurgicala si la ce medic ar trebuii sa apelez

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Oase-si-articulatii--membrele-/tendinita_9409