Taietura pe penis greu de vindecat definitiv?

Taieturi minore Afectiuni minore ale pielii

Postata de M cu 4 ani in urma.

Buna ziua. Am o taietura pe penis (situata la circa 8-10mm sub cap) de cateva luni bune de acum. De fapt, a aparut de niciunde, apare si dispare functie de raporturile sexule. Am folosit Fucidin, ajuta f. mult, practic a doua zi e ca si nu a fost, insa pielea a devenit foarte sensibila si pare mai subtire si mai lucioasa in zona respectiva si taietura reapare aproape dupa fiecare contact. Exista cineva care a avut acelasi simptome si s-a vindecat definitiv ? Evident, orice sugestie de la un medic care a intalnit cazuri similare este mai mult decat binevenit.
Multumesc.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/afectiuni-ale-aparatului-genital-masculin_740