balonare si nu mai pot sa respir orice maminc ma balonez?

Tahicardie supraventriculara Tahicardie Depresie

Postata de Utilizator21575482121 cu 4 ani in urma.

orice maninc ma balonez forte rau am un gust metalic in gura regurgitez flatulenta si fac atac de panica ma scol noaptea din somn nu mai pot sa respir balonat fac atac de panica ce sa iau sa maninc medicamente sa iau pe baza de plante sau chimie sa scap de aceasta stare ca si cum ramin fara aer creste tensiunea ritmul cardiac mentionez ca am bpoc astm si fibrilatie iau sintrom va rog ajutor

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/balonarea-un-simptom-care-nu-trebuie-ignorat-iata-ce-boli-grave-poate-as_15367

Utilizator11588523706

acum 3 ani

Am aceleas simpome.a-ti descoperit cauzele daca da va rog sa-mi spuneti ce pot sa fac sa nu mai am aceste probleme