vreau si eu sa ma ingras!

Suplimente nutritive

Postata de danutza_cristy cu 14 ani in urma.

Am 21 ani si cred ca sunt cam sp***a am 1,69 si 51 kg. Ma uit la fete de anii mei care cautat regimuri de slabire, iar eu de ingrasare:)) . Oricat as manca tot nu ma ingras mananc si noapte la orice ora si orice nu am restrictii de nici un fel dar tot nu ma ingras, Ba mai mult iau si anticonceptionale si tot nu am pus nici macar 1 kg. Va rog sa ma ajutati. Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

loredana_p

acum 13 ani

.. danuta ai un metabolism foarte rapid si asta e bine...insa ar trevbui sa faci un sport de ex fitness..exerciti anaerobe..asta te va ajuta..impreuna cu un supliment cu vitamine si minerale!Bafta!