Vreau sa slabesc ?

Suplimente nutritive

Postata de Elena cu un an in urma.

As dori sa iau regenon pentru a putea slabi dar nu stiu la ce doctor ar trebui sa ma adresez ?tinând cont ca fara reteta verde nu se elibereaza din farmacii

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Diete-de-slabit/sfaturi-pentru-a-slabi-sanatos_17440

Utilizator21637688128

acum un an

Nu m-am uitat niciodată la greutatea mea. În tinerețe eram subțire. Cum m-am îngrășat? Nu am nici o idee. A fost examinată, totul este în regulă cu sănătatea ei, cu excepția excesului de greutate. Ei au spus că cel mai probabil problema este în metabolism. Este bine că specialistul a fost prietenul meu și mi-a spus despre produsul ***.

Nu voi vorbi despre fiecare zi pentru o lungă perioadă de timp, voi spune doar că 16 kg au mers pentru curs! Și după terminarea cursului, încă 4 kg! În același timp, nu am avut stres, nu a trebuit să mă forțez și să renunț la mâncărurile mele preferate. A devenit mult mai ușor pentru mine! Mă simt minunat!