VREAU SA SLABESC

Suplimente nutritive

Postata de oana bizubac cu 11 ani in urma.

A FOLOSIT CINEVA CHITOSAN,ACID GAMA LINOLEIC SAU SEMINTE DE SOFRANEL PENTRU A SLABI?SUNT OARE EFICIENTE?MI-AU FOST RECOMANDATE DE O PRIETENA CARE A AUZIT DE ELE DAR NU STIU DACA SUNT BUNE.

Raspunsuri (4)

Raluca

acum 11 ani

Chitosanul este bun pentru slabit. De asemeni, iti recomand capsule de slim fit ca si ele au un efect bun. Ca sa slabesti trebuie sa bei apa, sa ai un regim de viata sanatos si sa faci putina miscare

oana bizubac

acum 11 ani

BUNE DE SLABIT POATE SUNT,DAR OARE APARE EFECTUL YO-YO SI LA ACESTE PASTILE?PE MINE ASTA MA FACE SA FIU SCEPTICA.TOATE TE AJUTA SA SLABESTI 3 KG.SI APOI TE INGRASI 5KG.

Simona Ghervazen

acum 11 ani

Am auzit si eu ca aceste capsule de Slim Fit sunt eficiente pentru eliminarea surplusului de greutate. Astept si eu salariul sa pot da comanda de oferta.

Cocean Anuța

acum un an

Am 47 de ani 1,65 și 80 kg vreau să slăbesc!